Cena od:      do:         Kraj:         Typ:   
Bazar / Vše ostatní / Pro co není rubrika / Chcete nějaký přivýdělek?Bazar
Chcete nějaký přivýdělek?

Jindřich Vlk
V textu


LiveGood

JEDNÁ SE O ÚSPĚŠNOU AMERICKOU SPOLEČNOST, KTERÁ VZNIKLA UŽ V ROCE 2021,
ALE PRÁVĚ NYNÍ ZAČÍNÁ S NOVÝM MARKETINGOVÝM MODELEM, DÍKY KTERÉMU MÁ MOŽNOST SI VYDĚLAT ZCELA KAŽDÝ! TEDY I JAKO SAMOTÁŘI, BEZ NUTNOSTI TVOŘENI VLASTNI SÍTĚ. (Bez potřeby pod sebe někoho přímo registrovat!) ANEBO ZAKUPOVAT POVINNĚ PRODUKTY SPOLEČNOSTI! TO ZDE NENÍ A PROTO JE TO GENIÁLNÍ!

https://www.LiveGoodTour.com/jimmy61 - registrace zdarma zde

Podívejte se na video, ve kterém si zapněte titulky a ty přepněte do svého rodného jazyka.


Jedná se o reálné podnikání, s reálnými lidmi (majitel Ben Glinsky) a produkty nejvyšší kvality. Na internetu naleznete všude pouze pozitivní recenze, ať už na produkty, nebo i na nový byznysový model, který dává příležitost KAŽDÉMU podílet se na úspěchu této společnosti.
Výhodou je to, že nyní začátkem roku začal nový byznysový model této společnosti a Vy můžete být u toho! Čím DŘÍVE se zapojíte, tím větší šance, že ZÍSKÁTE díky byznysovému modelu co nejdříve požadovaný výsledek. A cenově je to velmi dostupné pro každého!
Stovky lidí z celého světa se denně připojují k síti Powerline a to jsme teprve na ZAČÁTKU. Skvělý čas pro přidání se do Vašeho nového podnikání. Čím dříve si uzamknete svoji pozici, tím vyšší bude Vaše pozice ve firemní struktuře. Velcí tvůrci sítí se právě přidávají a je velká pravděpodobnost, že právě jejich práce se může odrážet ve Vaší síti stálých členů a zákazníků.
Takže, cokoli právě děláte, nebo čemukoli se momentálně věnujete, přidejte se co nejdříve, abyste se dostali do linie a všichni ostatní, kteří se k nám přidají, jsou už za Vámi.
Výdělky jsou ze světové sítě, kterou získáte pouhým včasným registrováním, jsou velmi lukrativní a to až 2047 USD/měsíčně, bez jediného Vámi přivedeného člověka.
TOTO JE POWERLINE (POWER LINEA) JAK ŽÁDNÁ JINÁ. ZAREGISTRUJTE SE HNED I NA ZKOUŠKU, MÁTE PAK PÁR DNÍ NA ROZMYŠLENÍ (podle časového měření, ve Vaší kanceláři), PŘITOM ALE MŮŽETE SLEDOVAT, JESTLI SE POD VÁMI TVOŘI SVĚTOVA SÍŤ REGISTROVANÝCH, S KTERÝCH PAK MÁTE STÁLÝ VÝDĚLEK.
Pokud se rozhodnete spolupracovat a vydělávat, tak náklady na začátku v prvním měsíci, jsou 49,95 USD a pak už každý další měsíc jen 9,95. USD měsíčně. Nebo je rovnou možnost zaplacení na celý rok s 20% slevou. Získáte tím nejenom zajímavý pasivní výdělek až 2047. USD/měsíčně, ale i přístup k opravdu velkým slevám, na kvalitní produkty až do 75 %. Produkty si ale nemusíte zakupovat, není to podmínkou. Pokud si ale z výdělku nějaké zakoupíte, a i lidi v síťi pod Vámi, máte další výdělky navíc.
Platba je možná jednoduše platební kartou. Výdělek se připisuje k výplatě pole stanoveného výplatního plánu a jde vybrat, jak na bankovní učet, kartu, tak i na peněženky, nebo v Bitcoinu.
Pozor! Doporučuji při registraci používat EMAIL - gmail.com! Pokud použijete seznam, centrum atd. může Vám to spadnout do spamu anebo nepřijde zpětný email o registraci vůbec. Proto používejte raději GMAIL! A máte vše hned OK!
Při registraci dvou lidí pod sebe přes svůj link získáte bronz a dvojnásobný výdělek.

Pozor u jedné IP adresy jdou udělat maximálně 2. registrace, a to jednou týdně. U každé placené registrace musí být použita jedna karta. Takže jeden učet můžete platit jen jednou kartou a musí být na jméno, shodující se s registrujícím. Nejde tedy jednou kartou platit více účtů. Třeba svou kartou platit tatínkovi. Tímto je tedy zamezeno dělat podvody v registracích a zároveň vyřešeno i ověření člena. A pozor pouhé dvě možné registrace na rodinu z jedné IP adresy! Nesmíte pod sebe registrovat více členů z rodiny než dva se stejným příjmením, z jedné stejné IP adresy. Jedině že by další členy Vaší rodiny, registroval někdo s jiným příjmením a z jiné IP adresy! Nová informace, pokud platíte v Bitcoinech nebo v jiné kryptoměně, vše je ok. Do půlhodiny připsáno v kanceláři. U karty je to ihned.
JAK DÁLE POKRAČOVAT PO REGISTRACI
Po jednoduché nezávazné registraci, Vám přijde email s viditelným linkem, na který když kliknete, budete mít možnost na stránkách (můžete si je přepnout i do Vašeho jazyka) se dostat do své kanceláře, projít si vše ohledně projektu a společnosti, a hlavně i sledovat, kolik se po Vaši registraci, pod Vás už automaticky registrovali další lidi z celého světa.
Dostanete se na stránky, kde budete vidět odpočet do nejbližšího uzavírání pozic – do této doby byste si měli uzavřít pozici jejím zakoupením.
Vždy, když po nějaké době kliknete na "My Powerline", tak uvidíte stále více a více před registrovaných členů (Pre-Enrollees) a také stále více placených členů (PAID Members). Můžete kliknout na "HERE" ve větě "Click HERE to See YOUR POWERLINE" a uvidíte všechny členy ve Vaší POWER linii.

MOŽNOSTI VÝDĚLKŮ
1. PROVIZE Z MATRIXU – HLAVNI VYDĚLEK PRO SAMOTAŘE
Když si zajistíte svoji pozici v LiveGood , vidíte na svém časoměřiči, do kdy máte zaplatit členství a tím získáte své vlastní obchodní centrum, v rychle se naplňujícím 2x15 matrixu! Jelikož každý den se k LiveGood připojuje více lidí, jsou umístěni v matrixu pod každého, kdo tam už je, podle svého data registrace. Takže čím dříve si tedy zaplatíte členství a uzamknete svoji pozici, tím vyšší bude Vaše pozice v matrixu. Pokud ale členství nezaplatíte, do ukončení Vašeho času v kanceláři, tak se registrovaní lidi, které tam vidíte smažou a pak s novou časomírou najedou nové registrace.
Všechny procenta jsou založena na měsíčních členských poplatcích 9,95 USD. Provize od členů, kteří si zajistí roční předplatné, budou vypláceny během 12. měsíců, jako 9,95 USD měsíčně. POZOR – vyplněný matrix uvidíte až po uzamčení pozic – tedy u nás každý pátek od 9:00 ráno.

Další výdělky jsou závislé již na Vaší aktivitě.
Pokud Vám měsíční výdělek nestačí a chcete vydělávat více, můžete tento projekt a společnost doporučovat dalším lidem. Nejenom, že jim pomůžete, ale získáte i další výdělky a tím i větší výplaty.

Pokud máte zaplaceno, nic dalšího už dělat nemusíte. Jen si počkat na výplatu a tu si pak podle platebního plánu vybrat. Pokud jste zvolili placení roční, nemusíte hlídat nic, pokud jste si vybrali ale měsíční platbu 9.95 USD, jako já, tak pozor.
Raději si pohlídejte datum zaplacení, pokud to máte kartou, platba 9.95 USD by se měla strhnout automaticky, pokud Bitcoinem nebo jinou kryptoměnou, tak raději si to pohlídejte.
Příklad: Zaplatili jste si členství + paušál dne 23.1.2023, takže další paušál 9.95 USD si musíte zaplatit 23.2.2023. Pokud byste nezaplatili, další měsíc by se Vám nepočítal výdělek a přijít tak kvůli zapomětlivosti o 2047. USD a více, pokud jste se zapojili i do dalších výdělků, tak to asi by nechtěl nikdo. Proto si další měsíc už paušál zaplatím na celý rok a nebudu na to muset myslet.

ZAVĚREM – Nejedná se o žádnou pyramidu, letadlo a hyip. Společnost LiveGood má licence, je zcela legální jak v USA, tak i jiných zemích. Má vysoce kvalitní produkty, o kterých se můžete dozvědět přímo na jejich oficiálních stránkách a lidé si je zakupují z celého světa. O společnosti se nejenom píše na internetu, ale i v časopisech, novinách ale i hodně mluví v televizi a pořadech.
Přesto ale jako vždy upozorňuji na rizika, protože 100 % je jen smrt a daně. Ale zde nemusím upozorňovat na opatrnost s výší vkladu, protože ta cena je tu dána automaticky a může si tento vklad do členství dovolit opravdu každý, a proto se společnosti, také tak dobře daří a bez problémů může vyplácet své členy.


ID inzerátu: 9647173898
Datum: 11.3.2023 19:13
Platnost inzerátu vypršela
Podobné inzeráty
Tabák z Moravy
Prodám chutný neparfémovaný tabák z Moravy. Cena 1 kg 2400 kč. Prosím o telefoni...
Liberecký kraj | 1.6.2023 20:32 | zobrazeno 9x
2 400 Kč
Nabízím plný box s vyšívací přízí a nějaké předtištěné kanavy
Pardubický kraj | 22.5.2023 16:17 | zobrazeno 6x
Dohodou
Ledvinový pás elastický
Hřejivý pás na ledviny z ovčího rouna. Velice dobře se přizpůsobí vašemu tělu. P...
Jihomoravský kraj | 20.5.2023 15:38 | zobrazeno 13x
690 Kč

elektrikár Bratislava a okolie
Vzhladávanie porúch elektroinštalácií .Opravy a montáž lustrov a vypínačov....
Slovensko | 18.5.2023 12:49 | zobrazeno 17x
Dohodou
Elektrické invalidní skútry
Doporučím Vám ke koupi vhodný typ elektrického skútru. Zohledním Vaše finanční m...
Česká republika | 16.5.2023 17:02 | zobrazeno 34x
Zdarma
Elastický ledvinový pás na suchý zip
Teplý ledvinový pás, který se perfektně přizpůsobí vašemu tělu. Pás je vyrobený ...
Jihomoravský kraj | 13.5.2023 13:31 | zobrazeno 18x
690 Kč
TOPlist TOPlist