Cena od:      do:         Kraj:         Typ:   

Bazarbox.cz / Blog / Protektorované pneumatiky

Protektorované pneumatiky

Na úvod článku bychom si měli říct, co to jsou protektory. Mezi zákazníky se šíří řada polopravd a smyšlených informací o vlastnostech protektorů. Protektory jsou obnovené – recyklované pneumatiky. V dnešní době již to nejsou pouze nevzhledné pneumatiky, nevalné kvality, které vydrží jen několik měsíců. Díky moderním výrobním procesům dokáží bez problémů vydržet i několik let – můžeme je považovat za dostatečně bezpečné. Bezpečnost také zmírňují kritici protektorovaných pneumatik.

Prakticky všichni lepší výrobci protektorů při renovaci obnovuje nejen běhoun ale i bočnice pláště pneumatiky. Protektory dodávené na český trh jsou vyrobeny na kostře dříve schválených pneumatik. To zaručuje předepsané váhové zatížení. Kvalitu pneumatik stvrzují normy ISO, kterých by výrobci bez dodržení náročných výrobních postupů nikdy nezískali. Protektory si také zamilovali ekologicky smýšlející lidé. Je skvělé, že použitá pneumatiky získá díky protektorování nový život. Prodlouží se tak užitek tohoto produktu a nedochází ke zbytečnému čerpání neobnovitelných surovin. Mezi největší výhody protektorů můžeme zařadit ekologické vybavení automobilu, nízkou cenu oproti nové pneumatice, prakticky stejný kilometrový průběh jako nová pneumatika a záruka použití moderní technologie výroby u největších prodejců. Protektory lze použít v zimě i v létě u nákladních i osobních automobilů. Postupně si získávají zapomenutou oblibu u zákazníků – můžete je pravidelně potkávat na silnicích.

Mezi protektory patří například pneumatiky Goodyear s inovační technologií TreadMax. Tato technologie je dle výrobce skvělým doplňkem širokého programu služeb poskytující se pro vozové parky. Známé jsou i další programy, jako je například centralizovaný systém administrativy pro řízení pneuhospodářství FleetOnlineSolutions. Technologie TreadMax přináší snížení nákladů vozových parků díky vysoké kvalitě a spolehlivosti. TreadMax naleznete u koster vhodných rozměrů pneumatik jako Regional RHD II a RHS II a Marathon LHD II a LHS II.
Věděli jste, že protektory ušetří dopravci přibližně polovinu nákladů na nákup pneumatik?

TOPlist TOPlist