Cena od:      do:         Kraj:         Typ:   

Bazarbox.cz / Blog / Posílejte inzeráty na sociální sítě. Každý klik se hodí

Posílejte inzeráty na sociální sítě. Každý klik se hodí

Snažíte se prodat nepotřebné věci a nedaří se vám to? Někdy nemusí být důvod špatný předmět prodeje. Proti nezájmu o inzerát se dá bojovat mnoha způsoby a tím prvním je sdílení na sociální sítě a to nejen na Facebook.

Již dříve jsme sepsali blog o tom, co je nezbytné pro úspěšný inzerát. ODKAZ: http://bazarbox.cz/info?str=5-dulezitych-faktoru-ktere-prodavaji-inzerat

Dnes nás bude zajímat proces sdílení. Samotné umístění inzerátu na svůj profil nestačí. Inzerát si sice přečte široká škála lidí, ale málo z nich to může skutečně zajímat. Proto na Facebooku existují přesně vymezené tematické skupiny, kde můžete umístit odkaz na svůj inzerát. Abyste nemuseli vše vypisovat znovu, dejte inzerát úplně zdarma na server jako je Bazarbox.cz a pak stačí pouze sdílet odkaz s krátkým popiskem. Díky Bazarboxu také zjistíte, kolik lidí si na váš inzerát kliklo. A to je důležité vědět.

STATISTIKA: Inzeráty bez vloženého obrázku mají o více než polovinu méně zájemců než ty s obrázky!

Nebuďte však upevnění pouze na Facebook. I Twitter či Google + či Instagram jsou nové trendy kanály, které umožňují přidávat příspěvky v různých formátech. Na Instagramu oživíte fotky zajímavým filtrech a ještě označíte fotku konkrétním hashtagem. S hashtagy se dá dobře pracovat

také na Twitteru. Když se na Twitteru znáte s populární osobou a poprosíte ho o Retweet, váš inzerát uvidí velké množství relevatních lidí.

Není tedy třeba kouzlit a zbytečně se namáhat s propagací inzerátu.

TOPlist TOPlist