Cena od:      do:         Kraj:         Typ:   

Bazarbox.cz / Blog / Levné konkurence GoPro hledejte na bazarech

Levné konkurence GoPro hledejte na bazarech

Ještě před několika lety existovala na trhu sportovních kamer pouze jediná značka a to GoPro. Její cena tomu odpovídala a odpovídá dodnes. Je to podobný případ jako u Apple v dominanci mezi smartphony. Jenže v obou případech trh razantně ovlivnil příchod zajímavých alternativ z Číny. Proto dnes můžeme narazit na velký výběr outdoorových kamer, které natáčejí skvělé snímky.

Existuje spousta internetových obchodů, kde můžete zakoupit kamery více značek. Některé natáčí až 4K videa, některé jsou s displejem a některé bez. Většina kamer se prodává bez další kabeláže a vybavení, které jsou později však nutné pro jakékoliv natáčení. Je tedy výhodné koupit si zcela novou kameru? Určitě ne!

Máme několik důvodů, proč je rozumné prohledávat online inzerce a čekat na zajímavou nabídku třeba na Bazarboxu. Outdoorová kamera je takový druh zboží, které láká svojí pořizovací cenou a výslednými záběry. Jenže ne každý ji může využít naplno. Pro 100% zážitek je třeba vyrazit do hor, nebo na výlet na kole nebo se jakkoliv dostat na zajímavé místo. A to lidi baví a mají na to čas pouze omezenou dobu. Poté na natáčení nemají čas a chtějí se kamery zbavit.

Zde přichází příležitost pro nás, protože se taková lehce vyzkoušená kamera dostane na online inzerci někdy až za poloviční cenu. A co víc? Nadšený majitel kamery spolu s ní dokoupil i mnohdy drahé příslušenství, kterého se chce taktéž zbavit. Tím pádem najdete v bazaru kameru, vodotěsná pouzdra, selfie tyče a další vybavení všechno v jednom za skvělou cenu. Přitom kamera má stav jako nová.

Proto než se pustíte do nákupu kamery, zkontrolujte nejprve bazary a online inzerci, než zbytečně utratíte víc, než musíte!

TOPlist TOPlist