Cena od:      do:         Kraj:         Typ:   

Bazarbox.cz / Blog / Kam na levnou dovolenou k moři

Kam na levnou dovolenou k moři

Pokud zrovna vybíráte svou letošní dovolenou k moři a nechcete za ni dát několik desítek tisíc korun přečtěte si následující tipy. Popisovat budeme pouze letecké zájezdy. Nikoliv autobusem nebo vlastní dopravou. Je několik destinací kam letecká dovolená nestojí tolik všechny až na jednu vyjímku jsou v Evropě.

Djerba. Začne hned tou vyjímkou. Djerba je ostrov patřící pod Tunisko. Zájezdy sem jsou vždy o něco levnější než do samotného Tuniska. Djerba je krásný ostrov kde prožijete dovolenou plnou slunce a teplého počasí. Teplé je i moře. Udává se že ještě 20 kilometrů od břehu má moře hloubku maximálně 5 metrů. Většina hotelů je v arabském stylu jsou dobře vybavené. Let z Prahy trvá jen cca 2:30h.

Řecko. Dovolenou v Řecku lze pořídit také za rozumné peníze. V Řecku je v létě velmi teplo. Pláže jsou udržované a většina z nich má pozvolný vstup do moře. Ubytování je v širokém spektru: apartmány, pensiony, hotely. Většina letovisek Řecka je hodně navštěvována a v hlavní sezóně je všude hodně turistů. Řecko je ideálním místem pro rodiny s dětmi.

Bulharsko. Za dovolenou v Bulharsku také neutratíte desítky tisíc. Má ale oproti předchozím destinacím několik nevýhod. Počasí se v létě může pokazit stejně jako u nás. Koncem prázdnin už bývá večer chladno. Jezdí sem hodně lidí z postsovětských republik. Kteří se chovají tak jak se chovají a třeba nějakou kulturu stolování vůbec neřeší. Moře také není žádná sláva. Na šnorchlování a sledování života pod hladinou můžete zapomenout. Ze všech tří destinací má Bulharsko nejnižší známku.

TOPlist TOPlist